Samdos sprendimai vidutiniam / stambiam verslui

Suprantame, kad be didesnių personalo poreikių, jums yra aktualios ir darbdavio įvaizdžio formavimo paslaugos bei specifiniai techniniai sprendimai.

Patyrę CV-Online konsultantai suformuos geriausiai jūsų poreikius atitinkančius paslaugų paketus. 

Raskite gerų darbuotojų

Sprendimai

Darbo pasiūlymai

Vidutiniam ir stambiam verslui aktualu ne tik publikuoti dešimtis ar šimtus darbo pasiūlymų, bet ir daryti tai efektyviausiu būdu, taupant laiką ir žmogiškuosius resursus, bei užtikrinant darbdavio įvaizdžio formavimo poreikius. 


Gerai žinome įmonių poreikius ir turime parengę įvairių sprendimų, kurie tenkina didesnius personalo poreikius. 

Kandidatų duomenų bazė

Ar žinote, kad daugybė kandidatų norėtų būti surasti, o ne aktyviai ieškoti darbo? 

CV-Online kandidatų duomenų bazę įmonės naudoja, kai reikia didesnio kandidatų pasirinkimo, kai ieškoma specifinius reikalavimus atitinkančių kandidatų arba, kai norisi vieno mygtuko paspaudimu tikslinei auditorijai paskleisti žinią apie siūlomą darbą.

Papildoma darbo skelbimo ir įmonės reklama

Net ir gerai rinkoje žinomos bei atpažįstamos įmonės nesustoja ir nuolat rūpinasi darbdavio įvaizdžiu, įmonės matomumo ir žinomumo didinimu bei konkrečių darbo pasiūlymų reklama.

Be bazinių papildomos reklamos paslaugų: darbo skelbimo išryškinimo Premium sąraše ar automatinio atnaujinimo, vidutiniam ir stambiam verslui galime pasiūlyti unikalius sprendimus, atitinkančius įmonės personalo poreikius ir tikslus.

Domina šių paslaugų kombinacijos?Reikalingas individualus sprendimas ir konsultacija?

TOP Darbdaviai

Įmonės suinteresuotos kuo lengviau ir greičiau pritraukti tinkamus kandidatus, o tam reikalingas nuoseklus ir pastovus darbas su darbdavio įvaizdžiu, kuris, visų pirma, prasideda įmonės viduje.


CV-Online organizuojami TOP Darbdavio rinkimai - simbolinis metinių darbdavių rezultatų įvertinimas.


TOP 50 Darbdaviai nustatomi susumavus per metus tinklalapyje www.cvonline.lt įmonių sukauptus peržiūrų srautus. Sumuojamos įmonės paskyros ir visų įmonės per metus publikuotų darbo pasiūlymų peržiūros (Google Analytics duomenys), neatsižvelgiant į įmonės veiklos sritį ar dydį.


TOP Darbdavio ženkliukai patvirtina, kad ieškantys darbo, rinkdamiesi darbą/darbdavį, šioms įmonėms teikia pirmenybę.

Copyright © 2023. All rights reserved.