Naujiena!

Automatizuota vaizdinė reklama soc. tinkluose

Automatizuota vaizdinė reklama jūsų darbo skelbimą reklamuos socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, Google). Darbo skelbimas pasieks ir pasyvius kandidatus, o reklamos paleidimui nereikia turėti darbo su soc. tinklais patirties.

50€

nuo

Su 50 Eur biudžetu jūsų skelbimas 

FB ir Google bus parodytas

~ 10 000 kartų

Norite sužinoti daugiau? Kyla klausimų?
Ar man tinka ši paslauga?

Paslauga puikiai tinka darbdaviams, kurie nori padidinti savo, CVonline.lt tinklalapyje esančio, darbo skelbimo matomumą socialiniuose tinkluose ir nori tai padaryti savarankiškai, greitai ir už pasirinktą biudžetą.

Lankstus biudžetas

Patys pasirinkite, kiek norite išleisti šiai paslaugai. Be to, galite pasirinkti, mokėti kortele, ar su sąskaita faktūra. Minimalus paslaugos mokestis – 50€ už kiekvieną darbo skelbimą.

Nereikalinga patirtis

Aktyvavus ir apmokėjus paslaugą, iš sistemoje esančio darbo skelbimo automatiškai sugeneruojamas reklaminis skelbimas. Tokiu būdu paslauga galima naudotis net neturint darbo su soc. tinklais patirties.

Daugiau matomumo

Naudojame populiarius skaitmeninės rinkodaros kanalus (Facebook, Instagram, Messenger ir Google), kurie padeda rasti net ir tuos kandidatus, kurie nesilanko darbo portaluose.

Paprasta naudoti

CVonline.lt specialistų komanda pasistengė, kad automatizuotos skelbimo reklamos soc. tinkluose pajungimas darbdaviams būtų greitas ir paprastas.

Pasirinkite darbo skelbimą

1

Automatizuotos reklamos soc. tinkluose paslaugos privalumas yra paprastumas ir greitis. Jūs galite savarankiškai aktyvuoti skelbimų, kuriems reikia papildomo dėmesio, reklamą. Tam nereikalinga darbo su soc. tinklais patirtis.

Aktyvuokite ir sukonfigūruokite paslaugą

2

Reklaminio skelbimo paruošimas yra paprastas ir susideda iš kelių žingsnių. Iš nuotraukų galerijos išsirinkite jums patinkančią nuotrauką, pasirinkite pareigų sritį ir atitinkamą biudžetą. Po apmokėjimo paslauga aktyvuojama ir pradedama reklamos socialiniuose tinkluose transliacija.

Automatizuota reklama socialiniuose tinkluose

3

Reklaminis skelbimas automatiškai sukuriamas CVonline.lt tinklalapyje ir publikuojamas per mūsų socialinių tinklų paskyras. Reklamai naudojamas įmonės darbo skelbimo turinys. Skelbime socialiniuose tinkluose pateikiamas įmonės pavadinimas, pareigos, vieta ir darbo laikas.

Reklama atlieka savo darbą

4

Skelbimus rodome populiarių kanalų: Facebook, Instagram ir Google reklamos vietose. Reklamos trukmė socialiniuose tinkluose - 14 dienų arba iki darbo skelbimo galiojimo pabaigos. Skelbimai rodomi visoje Lietuvoje, siekiant maksimalaus darbo skelbimo matomumo.

Darbo skelbimas sulaukia daugiau dėmesio

5

Automatinės reklamos dėka jūsų darbo skelbimas gali pasiekti savo srities specialistus, kurie aktyviai nesilanko darbo portaluose. Tikslinė auditorija automatiškai nustatoma pagal pareigų sritį, kurią pasirenkate nustatydami paslaugą.

Kreipkitės, jei reikia papildomos informacijos

Pavyzdžiai - Facebook

Pavyzdžiai - Google

Kaip aktyvuoti paslaugą

Paslaugos aktyvavimas ir reklamos užsakymas yra labai paprastas ir užtrunka vos kelias minutes. Tai galite padaryti savarankiškai CVonline.lt sistemoje.

Prisijunkite ir eikite į savo įmonės valdymo skydelį, tada pasirinkite "Reklamuoti" prie to darbo skelbimo, kuriam norite pajungti šią paslaugą.

Norėdami užsisakyti papildomų paslaugų, spustelėkite mygtuką „Daugiau reklamos paslaugų“.

Spustelėkite Automatizuotos reklamos soc. tinkluose paketas mygtuką "Nuo 50 eurų, pradėkite užsakymą čia". Tada galėsite pasirinkti, kuriam darbo skelbimui norite aktyvuoti paslaugą.

Pasirinkite paveikslėlį, kurį norite naudoti savo skelbimo reklamai.

Tada pasirinkite tikslinę auditoriją ir biudžetą, kurį norite išleisti automatizuotai reklamai.

Užsisakykite jau dabar!

Paslaugos aktyvavimas ir reklamos užsakymas yra labai paprastas ir užtrunka vos kelias minutes. Tai galite padaryti savarankiškai CVonline.lt sistemoje.

Šiuo metu CV-Online neturite darbo skelbimų publikavimo paslaugų? 

Įsigykite jas internetu arba kreipkitės el.paštu: pardavimai@cvonline.lt

© CV-Online Lithuania